صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت دهکده الکترونیک استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.
                                                                      قوانین و مقررات سایت:
دهکده الکترونیک در زمینه فروش و خدمات کامپیوتر، لپ تاپ و لوازم جانبی و آموزش ، طراحی وب سایت و فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 خدمات سایت دهکده الکترونیک  به‌طورکلی به شرح زیر است:
–فروش کامپیوتر شخصی و رومیزی و لپ تاپ ، تبلت
 -پرینتر و کارتریج
– دوربین و شبکه  

-انواع دستگاه های حوزه فناوری و دیجیتال
 
-خدمات طراحی سایت
– ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات(سخت افزار،شبکه، نرم افزار ) 
– انعقاد قرارداد با سازمان ها و شرکت ها
– برگزاری دوره‌های آموزشی درزمینه طراحی سایت ،برنامه نویسی و فناوری اطلاعات

عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت دهکده الکترونیک رایگان می‌باشد. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت می‌باشد.
اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و مدیر سایت تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد.
درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد ایمیلی نیز که حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود می‌باشد به آدرس ایمیلی که خریدار ثبت کرده است ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت ایمیل تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.
کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید.
کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با مدیر سایت در ارتباط باشد.
سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.
در صورت وقوع فورس ماژور اتفاقاتی که خارج از اراده سایت بوده مدیر سایت هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز مدیر سایت مسئولیتی ندارد.