بانکداری الکترونیکی (قسمت دوم)

بانکداری الکترونیکی (قسمت دوم) بر اساس سرفصلهای دانشگاه جامع علمی و کاربردی استاد راهنما مهندس حمید رضا محمدی تیله نوئی به اهتمام آقای مهندس قاسم قاسمی التپه

بانکداری الکترونیکی (قسمت اول)

بانکداری الکترونیکی را می‌توان استفاده از تکنولوژی پیشرفته شبکه‌‌ها و مخابرات جهت انتقال منابع (پول) در سیستم بانکداری معرفی نمود.

فایل pdf بر اساس سر فصل دانشگاه جامع علمی کاربردی مقطع مهندسی قسمت اول

جزوه وبلاگ نویسی

وبلاگ یا بلاگ به عنوان یکی از پدیده های بسیار جالب دنیای اینترنت می باشد که امروزه به یک رسانه جامع و منبع خبریفوق العاده قوی تبدیل شده است که توسط افراد جامعه در تمامی سطوح ایجاد می شود این منبع خبری عظیم شاملاطلاعات با ارزش وتجربیات شخصی نویسنده خود می باشد و چون خیلی سریع در اختیار همه مردم دنیا قرار می گیرد امروزهبیش از حد مورد توجه واستقبال قرار گرفته است. وبلاگ مشابه یک دفترچه یادداشتی است که شخص می تواند با استفاده ازآن افکار، خاطرات، مشاهدات،دانستنی ها و آنچه را که به نظرش نیاز به نشر دارد را در اختیار مخاطبان خود که همه مردم دنیا هستند قرار می دهد.

جزوه دولت الکترونیک مقطع مهندسی

۱-مفهوم دولت الکترونیکی و مقایسه ی آن با دولت های سنتی و دولت سیار
۲-مفهوم شهروند الکترونیکی وتوانمندیهای لازم آن برای استفاده ازخدمات الکترونیکی
۳- معرفی سه حوزه کاربردی دولت الکترونیکی
۴- معرفی سه نوع خدمات اصلی دولت الکترونیکی
۵-مراحل رشد و تکامل دولت الکترونیکی و الزامات آن
۶-معرفی مدل های دولت الکترونیکی و کاربردهای آن
۷- معرفی پورتالهای سازمانی، کاربردها و ابزار تولید آن
۸-امنیت اطلاعات در دولت الکترونیک

جزوه مدیریت فناوری اطلاعات

مدیریت فناوری اطلاعات از سیستم‌های اطلاعات مدیریت متفاوت است. و در آن اشاره می‌شود به روشهای مدیریتی که به اتوماسیون یا پشتیبانی از تصمیم گیری انسانی، گره خورده است. مدیریت فناوری اطلاعات اشاره به فعالیتهای مدیران وابسته به فناوری اطلاعات در سازمانها می‌کند.سیستم‌های اطلاعات مدیریت عمداتا با ورود قوی به فاز تکنولوژی کسب وکار /سازمان، بر روی جوانب کسب و کار متمرکز شده است.