الکسا (Alexa) چیست؟
فروردین ۱۸, ۱۳۹۹
تبلیغات اینترنتی چیست ؟
فروردین ۱۸, ۱۳۹۹

فروشگاه دهکده الکترونیک

فروشگاه ساز چیست؟

فروشگاه ساز، سیستمی است که به کمک آن می‌توانید یک مغازۀ 24 ساعتۀ شبانه روزی در بستر وب برای خودتان ایجاد کنید، آن را مدیریت کنید و هر محصولی که بخواهید، از کالای فیزیکی گرفته تا خدمات و محصولات دانلودی را، در آن بفروشید.

راحت‌ترین راه برای ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی، استفاده از فروشگاه ساز های آنلاین است. فروشگاه سازها ایجاد یک فروشگاه آنلاین تمام وقت را برای شما به راحتی آب خوردن کرده‌اند.
البته فروشگاه‌سازها به نوعی سیستم مدیریت محتوا یا CMS نیز محسوب می‌شوند

در ادامه به ویژگیها و معرفی یکی از فروشگاه سازهای معروف می پردازیم :

e shop

فروشگاه ساز رایگان سازیتو

این فروشگاه ساز هم یکی از بهترین فروشگاه ساز رایگان است که با استفاده ازش می‌تونید به امکانات زیادی برای ساخت فروشگاه اینترنتی دسترسی داشته باشید.
روال کاری این فروشگاه به این شکل هست که درآمد خود را بر پایه دریافت کارمزد تعیین کرده. شما برای استفاده از امکانات این فروشگاه ساز فارسی نیازی به پرداخت هزینه یا خرید پلان ندارید. بلکه از هر فروشی که در سایت شما انجام میگیره باید 4 درصد کارمزد تا سقف 30 هزار تومان به این فروشگاه ساز پرداخت کنید. البته همونطور که گفتم سقف این مبلغ روی 30 هزار تومن تعیین شده و اگه محصولی با قیمت خیلی بالا داشته باشید هم نهایتا تا 30 هزار تومن کارمزد پرداخت خواهید کرد.
طراحی که این فروشگاه ساز برای قالب‌های خود در نظر گرفته هم متناسب با نیاز کاربران فارسی زبان بوده و میشه گفت که تمامی قالب‌های این فروشگاه ساز از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار هستند. امکان شخصی سازی ظاهر فروشگاه در هر قالب نیز فراهم هست که می‌تونید متناسب با نیاز خودتون طراحی و پیاده سازی کنید.
امکان مدیریت کاربران و ارائه پنل کاربری برای مشتریان فروشگاه
امکان گزارش گیری از فروش محصولات
سئو مناسب و دارای سرعت لود بالا
امکان شخصی‌سازی پوسته فروشگاه
امکان اتصال درگاه بانکی اختصاصی به فروشگاه
امکان دسته بندی محصولات
امکان ساخت منو برای فروشگاه
امکان اضافه کردن صفحات داخلی به فروشگاه
امکان اتصال دامنه به فروشگاه
امکان ساخت و ارائه کد تخفیف
امکان اتصال به اینستاگرام و تلگرام از طریق مدیریت فروشگاه
و…
نیز برخی از امکانات این فروشگاه ساز هستند که با استفاده از آنها می‌توانید یک فروشگاه ساز فارسی حرفه‌ای را راه اندازی کنید.